PL|EN|RU

<<powrót

Pracownicy

pdfWersja PDF
Język angielski
Język francuski
Język łaciński
Język niemiecki
Język rosyjski
  
Język angielskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze letnim

mgr Danuta Andraszyk
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: danuta.andraszyk@umk.pl

poniedziałek 10.00 - 10.45
środa 14.45 - 15.30

mgr Alina Boniewicz
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: alina.boniewicz@umk.pl

wtorek 9.30 - 10.15
środa 14.30 - 15.15

mgr Magdalena Bożenko-Kęska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: magdalena.bozenko-keska@umk.pl

wtorek 11.00 - 11.45
środa 9.30 - 10.15
Uwaga!!! Dyżur z dnia 30.05 przeniesiony na 28.05 na godz. 14.30-15.15

mgr Adam Czajkowski
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 1
tel. +48 566114212
e-mail: adam.czajkowski@umk.pl

poniedziałek 8.30 - 9.15
SPNJO, pok. nr 1
czwartek 11.15 - 12.00
WNEiZ, pok. nr 47

mgr Radosława Dworak
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: radoslawa.dworak@umk.pl
więcej...

poniedziałek 12.10 - 12.55
czwartek 10.00 - 10.45
Wydział Chemii, sala nr 80

mgr Dorota Foltańska-Borowiecka
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: dorota.foltanska-borowiecka@umk.pl

środa 10.45 - 11.30
czwartek 9.30 - 10.15

mgr Katarzyna Gałka
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: katarzyna.wojcik@umk.pl

wtorek 11.00 - 12.00
środa 12.30 - 13.00

mgr Anna Golańska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: anna.golanska@umk.pl

wtorek 11.30 - 12.15
piątek 14.00 - 14.45

mgr Dorota Hoffmann
lektor języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: dorota.hoffmann@umk.pl
więcej...

środa 10.45 - 11.30
piątek 15.00 - 15.45

mgr Anna Hućko
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: anna.hucko@umk.pl
więcej...

wtorek 11.15 - 12.00
czwartek 9.15 - 10.00

mgr Joanna Jaczkowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: joanna.jaczkowska@umk.pl

wtorek 10.30 - 11.15
czwartek 11.15 - 12.00

mgr Ewa Kowalska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: ewa.kowalska@umk.pl

środa 10.30 - 11.15
czwartek 11.15 - 12.00

mgr Barbara Kuczyńska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: barbara.kuczynska@umk.pl

wtorek 9.30 - 10.15
czwartek 11.15 - 12.00

mgr Hanna Łysiak
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: hanna.lysiak@umk.pl

poniedziałek 14.45 - 15.30
piątek 11.15 - 12.00

mgr Joanna Ososińska-Ciechomska
lektor języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: joanna.ososinska@umk.pl

wtorek 10:30 - 11:15

WNEiZ, pok. nr 47
czwartek 11:00 - 11:45
WNEiZ, pok. nr 47

mgr Agnieszka Pawlikowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: agnieszka.pawlikowska@umk.pl
więcej...

poniedziałek 12.45 - 13.30
wtorek 11.15 - 12.00
WPiA sala 140

mgr Hazel Pearson
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: hazel.pearson@umk.pl

urlop

mgr Monika Słupkowska
lektor języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: monika.slupkowska@umk.pl
więcej...

poniedziałek 12.45 - 13.15
środa 12.45 - 13.45

mgr Renata Stachewicz
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: renata.stachewicz@umk.pl

środa 12.45 - 13.30
piątek 11.00 - 11.45

mgr Kamila Szczepanowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: kamila.szczepanowska@umk.pl

poniedziałek 11.30 - 12.15
środa 11.00 - 11.45
WPiA, pok. nr 140

mgr Ewa Szymborska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: ewa.szymborska@umk.pl

poniedziałek 17.45 - 18.15
wtorek 12.00 - 13.00

mgr Jacek Wełniak
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: jacek.welniak@umk.pl

środa 9.00 - 9.45
czwartek 11.30 - 12.15
S1 COK WFAiLS

dr Joanna Wińska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 1
tel. +48 566114211
e-mail: joanna.winska@umk.pl
więcej...

środa 9.30 - 10.15
SPNJO, pok. nr 1
czwartek 14.15 - 15.00
WNEiZ, pok. nr 47

mgr Karolina Wiśniewska
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: karolina.wisniewska@umk.pl

poniedziałek 11.15 - 12.00
piątek 13.00 - 13.45

mgr Małgorzata Woźniak
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 1
tel. +48 566114211
e-mail: malgorzata.wozniak@umk.pl

wtorek 11.15 - 12.00
środa 9.30 - 10.15
Język francuskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze letnim

mgr Elżbieta Lutowska-Jankowska
st. wykładowca języka francuskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: elzbieta.lutowska-jankowska@umk.pl

wtorek 9.30 - 10.15
czwartek 9.30 - 10.15
Język łacińskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze letnim

mgr Bożena Lubińska
st. wykładowca języka łacińskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: bozena.lubinska@umk.pl

czwartek 10.30 - 11.15
czwartek 14.15 - 15.00

mgr Małgorzata Skórcz
st. wykładowca języka łacińskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: malgorzata.skorcz@umk.pl

poniedziałek 13.00 - 13.45
wtorek 12.00 - 12.45
Język niemieckiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze letnim

mgr Ewa Cierpikowska
lektor języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: ewa.cierpikowska@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną

mgr Aleksandra Krajczewska
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: aleksandra.krajczewska@umk.pl
więcej...

wtorek 15.00 - 15.45
czwartek 10.30 - 11.15

mgr Julita Markowska
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: julita.markowska@umk.pl
więcej...

wtorek 13.30 - 14.15
piątek 10.30 - 11.15

mgr Jagna Wajda
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: jagna.wajda@umk.pl

wtorek 9.45 - 10.30
środa 10.45 - 11.30
Uwaga!!! Dyżur z dnia 30.05 przeniesiony na 28.05 na godz. 14.30-15.15
Język rosyjskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze letnim

mgr Regina Karczewska
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: regina.karczewska@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną

mgr Martyna Nełka
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: martyna.nelka@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną

mgr Łukasz Piotrowski
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: lukasz.piotrowski@umk.pl

poniedziałek 16.30 - 17.30
środa 11.00 - 11.30

mgr Krystyna Wójcik
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: krystyna.wojcik@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną