PL|EN|RU

<<powrót

Pracownicy

pdfWersja PDF
Język angielski
Język francuski
Język łaciński
Język niemiecki
Język rosyjski
  
Język angielskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze zimowym

mgr Danuta Andraszyk
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: danuta.andraszyk@umk.pl

poniedziałek 14:30 - 15:15
środa 13:00 - 13:45

mgr Alina Boniewicz
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: alina.boniewicz@umk.pl

wtorek 11:15 - 12:00
czwartek 11:15 - 12:00

mgr Magdalena Bożenko-Kęska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: magdalena.bozenko-keska@umk.pl

wtorek 10:15 - 11:00
środa 9:40 - 10:25

mgr Adam Czajkowski
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 1
tel. +48 566114212
e-mail: adam.czajkowski@umk.pl

środa 9:00 - 9:45
SPNJO, pok. nr 1
czwartek 13:00 - 13:45
WNEiZ, pok. 47

mgr Radosława Dworak
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: radoslawa.dworak@umk.pl
więcej...

poniedziałek 12.05 - 12.50
SPNJO, pok. 6
czwartek 11:15 - 12:00

mgr Dorota Foltańska-Borowiecka
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: dorota.foltanska-borowiecka@umk.pl

środa 10:45 - 11:30
czwartek 9:30 - 10:15

mgr Katarzyna Gałka
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: katarzyna.wojcik@umk.pl

poniedziałek 11:00 - 11:45
środa 14:00 - 14:45

mgr Anna Golańska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: anna.golanska@umk.pl

wtorek 11:30 - 12:15
piątek 14:00 - 14:45

mgr Dorota Hoffmann
lektor języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: dorota.hoffmann@umk.pl
więcej...

środa 10:45 - 11:30
piątek 15:00 - 15:45

mgr Anna Hućko
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: anna.hucko@umk.pl
więcej...

wtorek 11:15 - 12:00
czwartek 9:15 - 10:00

mgr Joanna Jaczkowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: joanna.jaczkowska@umk.pl

wtorek 10:30 - 11:15
czwartek 11:15 - 12:00

mgr Ewa Kowalska
lektor języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: ewa.kowalska@umk.pl

poniedziałek 12:00 - 12:45
czwartek 11:15 - 12:00

mgr Barbara Kuczyńska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: barbara.kuczynska@umk.pl

poniedziałek 11:15 - 12:15
czwartek 11:00 - 11:30

mgr Hanna Łysiak
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: hanna.lysiak@umk.pl

poniedziałek 14:45 - 15:30
piątek 11:15 - 12:00

mgr Joanna Ososińska-Ciechomska
lektor języka angielskiego
pok. nr 7
tel. +48 566114205
e-mail: joanna.ososinska@umk.pl

poniedziałek 12:30 - 13:15
SPNJO, pok. 7
czwartek 11:00 - 11:45
WNEiZ, pok. 47

mgr Agnieszka Pawlikowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: agnieszka.pawlikowska@umk.pl
więcej...

wtorek 13:30 - 14:15
Wydz. Prawa s. 140
środa 9:30 - 10:15

mgr Hazel Pearson
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: hazel.pearson@umk.pl

urlop

mgr Monika Słupkowska
lektor języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: monika.slupkowska@umk.pl
więcej...

poniedziałek 10:30 - 11:15
czwartek 11:15 - 12:00

mgr Renata Stachewicz
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: renata.stachewicz@umk.pl

środa 12:45 - 13:30
piątek 11:00 - 11:45

mgr Kamila Szczepanowska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 6
tel. +48 566114201
e-mail: kamila.szczepanowska@umk.pl

poniedziałek 11:30 - 12:15
UWAGA!!! dyżur z dn.16.10.2017 przeniesiony na 17.10.2017 na godz. 11:00-12:00
środa 11:00 - 11:45
Wydz. Prawa s. 140

mgr Ewa Szymborska
lektor języka angielskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: ewa.szymborska@umk.pl

poniedziałek 12:15 - 13:00
wtorek 12:15 - 13:00

mgr Jacek Wełniak
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: jacek.welniak@umk.pl

środa 9:15 - 10:00
czwartek 11:30 - 12:30
WFiIS s. S1COK

dr Joanna Wińska
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 1
tel. +48 566114211
e-mail: joanna.winska@umk.pl
więcej...

wtorek 14:15 - 15:00
WNEiZ, pok. 47
środa 9:00 - 9:45
SPNJO, pok. nr 1

mgr Karolina Wiśniewska
lektor języka angielskiego
pok. nr 4
tel. +48 566114208
e-mail: karolina.wisniewska@umk.pl

poniedziałek 11:15 - 12:00
środa 13:45 - 14:30

mgr Małgorzata Woźniak
st. wykładowca języka angielskiego
pok. nr 1
tel. +48 566114211
e-mail: malgorzata.wozniak@umk.pl

wtorek 11:15 - 12:00
środa 9:30 - 10:15
Język francuskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze zimowym

mgr Czesław Grabowski
st. wykładowca języka francuskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: czeslaw.grabowski@umk.pl

zwolnienie lekarskie (29.08-27.10.2017)

mgr Elżbieta Lutowska-Jankowska
st. wykładowca języka francuskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: elzbieta.lutowska-jankowska@umk.pl

wtorek 9:30 - 10:15
czwartek 9:30 - 10:15
Język łacińskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze zimowym

mgr Bożena Lubińska
st. wykładowca języka łacińskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: bozena.lubinska@umk.pl

wtorek 10:00 - 10:45
czwartek 10:30 - 11:15

mgr Małgorzata Skórcz
st. wykładowca języka łacińskiego
pok. nr 3
tel. +48 566114209
e-mail: malgorzata.skorcz@umk.pl

wtorek 12:00 - 12:45
czwartek 11:15 - 12:00
Język niemieckiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze zimowym

mgr Ewa Cierpikowska
lektor języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: ewa.cierpikowska@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną

mgr Aleksandra Krajczewska
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: aleksandra.krajczewska@umk.pl
więcej...

wtorek 11:00 - 11:45
czwartek 10:30 - 11:15

mgr Julita Markowska
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: julita.markowska@umk.pl
więcej...

środa 13:00 - 13:45
piątek 9:30 - 10:15

mgr Jagna Wajda
st. wykładowca języka niemieckiego
pok. nr 8
tel. +48 566114204
e-mail: jagna.wajda@umk.pl

wtorek 9:45 - 10.30
środa 10:45 - 11:30
Język rosyjskiKonsultacje pracowników SPNJO w semestrze zimowym

mgr Regina Karczewska
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: regina.karczewska@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną

mgr Martyna Nełka
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: martyna.nelka@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną

mgr Łukasz Piotrowski
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 2
tel. +48 566114965
e-mail: lukasz.piotrowski@umk.pl

środa 15:00 - 15:45
czwartek 9:30 - 10.15

mgr Krystyna Wójcik
lektor języka rosyjskiego
pok. nr 5
tel. +48 566114981
e-mail: krystyna.wojcik@umk.pl

kontakt drogą elektroniczną